Producenci
O nas

Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku urządzeń fiskalnych: kas, drukarek oraz programów magazynowych. Obsługujemy małe, indywidualne sklepy, supermarkety oraz największe, ogólnopolskie sieci handlowe, także z poziomu centrali. Od 1997 roku dostarczyliśmy tysiące urządzeń do placówek handlowych na terenie całej Polski. O detalu wiemy niemal wszystko. Naszą pozycję na rynku, potwierdzają liczne, wykonane z sukcesem wdrożenia i długoletnie relacje z klientami. Pozycję eksperta na rynku detalicznym posiadamy również dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze wdrożeniowej, która działając na terenie całego kraju, zapewnia profesjonalną instalację i fiskalizację w każdym niemal zakątku Polski. Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi urządzeń, programów oraz sprawujemy szybki i niezawodny serwis

Sukcesywnie poszerzamy ofertę o najnowszy sprzęt wiodących marek, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Obecnie dostarczamy kasy fiskalne i drukarki fiskalne produkowane przez Novitus, Elzab i Posnet. Naszą ofertę uzupełniają wagi, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, komputery oraz wiele innych urządzeń marek: Datalogic, CAS, Dibal, Digi, Godex, Zebra, Dell, Hewlett Packard, Cipherlab. 

Na przestrzeni lat rozwijaliśmy się wraz z rosnącym rynkiem, co poskutkowało stworzeniem własnego oprogramowania dla handlu. Dzisiaj specjalizujemy się także w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla sieci handlowych. Wszystko co robimy i tworzymy, wykonujemy z myślą o takich firmach, jak Twoja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl