Producenci

System etykiet telewizyjnych to rozwiązanie podobne do znanych na rynku półkowych etykiet elektronicznych. O przewadze etykiet telewizyjnych świadczy kolorowy wyświetlacz, duży rozmiar, nieograniczone możliwości co do rodzaju wyświetlanych treści i możliwość prezentacji materiałów wideo. Etykiety świetnie sprawdzą się w witrynach sklepowych.

Etykiety telewizyjne dedykowane są dla firm, które kładą nacisk na komunikację. Dla tych, którzy chcą zwiększyć powierzchnię reklamową, a także szukających oszczędności czasu i pieniędzy poprzez ograniczenie kosztów projektowania grafik i samego druku.

Etykiety telewizyjne znajdują zastosowanie w sklepach wielkopowierzchniowych i odzieżowych. Z powodzeniem można zaimplementować je także do innych segmentów rynku. Prezentacja informacji produktowych oraz promocyjnych, nabiera innego charakteru i wymiaru. Przyjazny interfejs i oprogramowanie naszego autorstwa sprawia, że każdy z łatwością przygotuje odpowiednie dla siebie materiały reklamowe, bez obaw o błędy w projektach - dzięki komunikacji on-line, przez WiFi.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl